Loading...

نمایشگاه تخصصی دنیای اسباب بازی

نمایشگاه تخصصی دنیای اسباب بازی

نمایشگاه دنیای اسباب بازی، آموزش و سرگرمینمایشگاه تخصصی دنیای اسباب بازی، آموزش و سرگرمی با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و شورای نظارت بر اسباب بازی کشور توسط شرکت نمایشگاهی میلادنور 13 لغایت 16 بهمن ماه سال جاری در محل آفرینش های فرهنگی هنری حجاب برگزار خواهد شد.

به گزارش دبیرخانه نمایشگاه تخصصی نمایشگاه دنیای اسباب بازی، آموزش و سرگرمی مدیر اجرایی  این نمایشگاه هدف از برگزاری نمایشگاه را با توجه به رشد تکنولوژی در جهان امروز ایجاد بستری مناسب به منظور آشنایی خانواده ها با اسباب بازی و سرگرمی های نوین بعنوان بیش ترین و پرکننده ترین اوقات فراغت کودکان  و بررسی تاثیر آنها بر کودکان عنوان کرد.

علی محتشم امیری افزود: تا کنون در این زمینه نمایشگاههای مختلفی برگزار گردیده ولی کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان و شورای نظارت بر اسباب بازی سعی دارند که با همکاری شرکت میلادنور این نمایشگاه را به گونه ای برگزار نمایند تا ضمن ایجاد فرصت مناسب برای تولیدکنندگان و طراحان و فعالین داخلی جهت عرضه محصولات خود و امکان تعامل با تولیدکنندگان خارجی، والدین نیز با اسباب بازی و سرگرمی های استاندارد که بر کودکان تاثیرات مثبت دارد آشنا گردند.

امیری با توجه به حساسیتهایی که در زمینه استفاده از اسباب بازی  ها بر نحوه رشد و تفکر کودکان و نوجوانان که آینده سازان کشورمان می باشند باید لحاظ شود افزود: حمایت از تولیدکنندگان، طراحان و فعالین داخلی از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

مدیر اجرایی نمایشگاه تخصصی دنیای اسباب بازی، آموزش و سرگرمی خاطرنشان ساخت: با توجه به تعاملات صورت گرفته بین شرکت نمایشگاهی میلادنور و شورای نظارت بر اسباب بازی تسهیلات ویژه ای برای تولیدکنندگان و طراحان داخلی حاضر در نمایشگاه قابل ارائه است که این خود یکی دیگر از اهداف حمایتی این نمایشگاه به شمار می رود.

گفتنی است سازمانها و شرکتهایی که علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر و یا حضور در نمایشگاه می باشند، می توانند با دبیرخانه نمایشگاه به شماره تلفن 22254250-021 و یا به آدرس: خیابان شریعتی، خیابان یزدانیان شمالی، خیابان سیمای جنوبی نبش کوچه حقیقی پلاک 18 طبقه اول واحد 7 شمالی مراجعه نمایید..


 • منبع: میلاد نور
 • تاریخ: یکشنبه 29 آبان 1390 - 11:27
 • نویسنده: سردبیر
 • بازدید: 4496
 • بخش: خانواده

نظرات

 

 • بهرام ریحانی
  شنبه 12 آذر 1390 - 23:35
  سلام واحترام

  گروه نمایش و پانتومیم سوما: متشکل از بازیگران ماهر و حرفه ای پانتومیم و سابقه ی شرکت موثر و مفید درسمینارها / نمایشگاه ها و همایشهای معتبر: آمادگی دارد با حضور درسمینار/ نمایشگاه و همایش مطبوع شما و اجرای برنامه های خلاقانه / زیبا - جالب وسرگرم کننده - و نیز مرتبط با نمایشگاه و همایش شما- جذابیت وغنای این رویداد را دوچندان نماید....برای آگاهی از سوابق گوناگون و متنوع کاری- حتما"- در گوگل با عنوان ""بهرام ریحانی"" جستجو ومشاهده فرمایید.
  e-maiL: bahram_pantomime@yahoo.com
  تلفن تماس: 09121901175
  22074645
  پاسخ
 • سلام واحترام

  Thank you for this content and I am very happy
  very cool
  شات صوتي
  مسك الكلمات في قوقل
  پاسخ

ارسال نظر

 • نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 • لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب بالا باشد. اگر حرف دیگری دارید و یا قصد تماس با ما را دارید، از فرم تماس استفاده کنید.
نام
ایمیل ضروری
وب سایت / وبلاگ
پیغام ضروری
کد مقابل را وارد کنید ضروری
اگر کد خوانا نیست اینجا را کلیک کنید